618 111 (588) lub (589)

Topolowa 27C

Swoje wymarzone mieszkanie możesz mieć już na koniec I etapu inwestycji - październik '22

W budynku 27C będzie do wyboru 47 mieszkań, a w podziemnej hali garażowej 57 miejsc postojowych i 16 komórek. Mieszkania są zróżnicowane wielkością, ilością pokoi i ich usytuowaniem. W niektórych zamiast balkonu będzie można cieszyć się sporym tarasem. Z mieszkań na parterze natomiast można będzie wyjść na swój kawałek zieleni. Najmniejsze mieszkania mają około 37 m2, te największe to ponad 74 m2. W czterech są dodatkowe toalety a w jednym znajdziesz nawet osobną garderobę. Poniżej znajdziesz rzuty kondygnacji, na których kolorami oznaczona jest dostępność konkretnego mieszkania. Aby poznać szczegóły lub pobrać rzut mieszkania kliknij na wybranym numerze. Możesz też przejśc do pełnej listy mieszkań, na której podana jest ogólna powierzchnia.

Lista mieszkań

Po poznaniu szczegółów swojego nowego mieszkania prosimy o zapoznanie się z ofertą miejsc postojowych w hali podziemnej. Zakup mieszkania możliwy jest tylko z zakupem miejsca do parkowania.

Rzuty kondygnacji

Wybierz swoje mieszkanie

wolne
zarezerwowane
sprzedane
Parter

Avatar

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Piętro 1

Piętro 2

Piętro 3

Piętro 4

Miejsca postojowe

Miejsc parkingowych jest do kupienia w sumie 57, 12 z nich jest połączonych w pary ze względu na położenie. W przypadku zakupu podwójnego miejsca, planujemy zagospodarować ściany tak aby można było np. powiesić na nich rower. Aby uniknąć w przyszłości kłopotów z parkowaniem, przy zakupie mieszkania wymagamy zakupu miejsca do parkowania.

Komórki piwniczne

Komórek zaplanowanych w budowie jest 16, z czego 14 będzie o wielkości 3,59 m2, 2 niewiele większe bo około 5,50 m2. Dostęp do nich bedzie możliwy bezpośrednio z hali garażowej.

Garaze