618 111 (588) lub (589)

Zapoznaj się z ofertą mieszkań inwestycji przy ul. Topolowej 27C w Koziegłowach oraz z dokumentami (zakładka „do pobrania”).

Oferta mieszkań Dokumenty do pobrania

Ważne! Jeśli finansujesz nabycie lokalu kredytem bankowym koniecznie sprawdź swoją zdolność kredytową, gdyż w przypadku nieuzyskania kredytu wpłacony zadatek przepada!

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 61 8111 588, 61 8111 589), mailowo na adres inwestycja@kozieglowy.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt

Jeśli decyzja o nabyciu lokalu została podjęta, wypełnij wniosek rezerwacyjny i dostarcz go do nas pocztą tradycyjną, elektroniczną inwestycja@kozieglowy.com.pl lub wrzuć do skrzynki znajdującej się przy wejściu do siedziby Spółdzielni. Nie dokonujemy rezerwacji w formie telefonicznej.

Pobierz wniosek

W odpowiedzi na przesłany wniosek, otrzymasz od nas maila zwrotnego z informacją o założonej rezerwacji. Termin wpłaty zadatku wynosi 3 dni. Nie dokonujemy rezerwacji w formie telefonicznej.

Ważne! Brak wpłaty zadatku w powyższym terminie oznacza automatyczne anulowanie rezerwacji w całości.

Ważne! Jeśli finansujesz nabycie lokalu kredytem bankowym – patrz krok nr 1!

Po zaksięgowaniu zadatku/zadatków na koncie Spółdzielni, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu podpisania umowy o budowę. Nastąpi to w ciągu 3 -7 dni po zaksięgowaniu zadatku. Umowa zawierana będzie w siedzibie Spółdzielni (os. Leśne 18A, Koziegłowy) w godzinach jej urzędowania, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Znajdź nas na mapie