Jak kupić?

Chcesz kupić mieszkanie? Oto instrukcja krok po kroku:

 

Krok 1

Zapoznaj się z ofertą dot. inwestycji przy ul. Topolowej 27AB  w Koziegłowach oraz z dokumentami w zakładce „do pobrania”.

Ważne! Jeśli finansujesz nabycie lokalu kredytem bankowym koniecznie  sprawdź swoją zdolność kredytową, gdyż w przypadku nieuzyskania kredytu wpłacony zadatek przepada!

 

Krok 2

Jeśli zapoznałeś się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie internetowej, ale masz dodatkowe pytania dot. inwestycji – skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 61 8111 588, 61 8111 589) lub mailowo na adres inwestycja@kozieglowy.com.pl

 

Krok 3

Jeśli decyzja o nabyciu lokalu została podjęta 😊 to wypełnij wniosek rezerwacyjny i dostarcz go do nas  pocztą tradycyjną, elektroniczną inwestycja@kozieglowy.com.pl lub wrzuć do skrzynki znajdującej się przy wejściu do siedziby Spółdzielni.

Ważne! Nie dokonujemy rezerwacji w formie telefonicznej.

 

Krok 4

W odpowiedzi na przesłany wniosek, otrzymasz od nas maila zwrotnego z informacją o założonej rezerwacji. Rezerwacja mieszkania (i miejsc postojowych) zakładana jest na okres 3 dni. W tym czasie podejmujesz ostateczną decyzję czy chcesz nabyć mieszkanie. Jeśli Twoja decyzja jest pozytywna, to dokonujesz wpłaty zadatków.

Ważne! Brak wpłaty zadatków w powyższym terminie oznacza automatyczne anulowanie rezerwacji w całości.

Ważne! Jeśli finansujesz nabycie lokalu kredytem bankowym – patrz krok nr 1!

 

Krok 5

Po zaksięgowaniu zadatków na koncie Spółdzielni, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu podpisania umowy o budowę. Nastąpi to w ciągu 3 -7 dni po zaksięgowaniu zadatku. Umowa zawierana będzie w siedzibie Spółdzielni (os. Leśne 18A, Koziegłowy) w godzinach jej urzędowania.